نماد
قیمت اعمال *
سهم پایه
مانده تا سر رسید *
وضعیت قرار داد
ارزش معاملات *
حجم
موقعیت‌های باز *
تعداد معاملات
درصد *
آخرین
درصد *
پایانی
درصد *
سربه سر
اختلاف *
بلک شولز
اهرم *
اهرم با دلتا
سود از فروش *
وجه تضمین
دلتا *
گاما
تتا *
وگا
تلاطم تاریخی
اندازه قرارداد
رتبه

درباره دیده بان

دیده بان اختیار معامله

دیده بان اختیار معامله به منظور تسهیل تصمیم گیری سرمایه گذاران محترم طراحی شده است. در این صفحه شما به داده های اساسی و مهم در اختیار معامله دسترسی خواهید داشت. مهمترین پارامترهایی که برای انتخاب یک اختیار معامله مهم هستند، در یک نگاه فراهم شده است.

مهمترین عامل برای معامله در بازار آپشن بررسی سهم پایه است. شما می توانید با آموزش ایچیموکو تا 40 درصد از تحلیل سهم پایه را فرا گیرید. لازم به ذکر است انجام معاملات در این بازار باید با آگاهی کامل از ریسک های آن و دانش کافی از مفاهیم قراردادهای اختیار معامله صورت گیرد. شما می توانید با مقایسه طیف گسترده ای از قرارداد های اختیار معامله و بهره گیری از انواع فیلترهای کاربردی، به معامله بپردازید.

برای الگوریتم های محاسباتی پیاده شده در دیده بان اختیار معامله از منابع دقیق و قابل اتکایی استفاده شده است. تمام تلاش ما این است که محتوایی به روز و کارآمد در این نرم افزار اختیار معامله برای شما فراهم کنیم. چنانچه برای اولین بار است که به سایت ما سر می زنید، آشنایی با نحوه ورود به بازار آپشن، کارگزاری اختیار معامله و آموزش سامانه های معاملاتی آنلاین پلاس و صحرا برای شما مفید و لازم خواهد بود.